Domeny

Domena cena rejestracji
.pl 50 zł + VAT
.com.pl 50 zł + VAT
.net.pl 50 zł + VAT
.org.pl 50 zł + VAT
.eu 60 zł + VAT
.com 95 zł + VAT
.net 95 zł + VAT
.org 95 zł + VAT

O rejestracji

  • Rejestracja domeny internetowej jest wykonywana po wybraniu nazwy. Adres internetowy może składać się z liter i cyfr oraz myślników, lecz nie może być dłuższy niż 64 znaki.
  • Sprawdzenie dostępności domeny internetowej jest czynnością poprzedzającą rejestrację, wykonywaną za pomocą specjalnych serwisów zajmujących się rejestracją.
  • Jeśli adres jest niedostępny, należy wybrać inną nazwę. Gdy nazwa jest wolna, można przejść do właściwego etapu rejestracji. Należy podać dane kontaktowe i inne informacje konieczne do wystawienia faktury i rejestracji wybranej nazwy domeny.
  • Po uiszczeniu opłaty domena jest rejestrowana. Właściciel może nią zarządzać posługując się panelem klienta (nie dotyczy domen .pl).
  • Przed terminem wygaśnięcia domeny wysyłamy powiadomienia SMS-owe.
piasecki-domeny

Ważna informacja!

Domena zostanie zarezerwowana (dotyczy domen .pl) na okres 2 tygodni. W tym czasie domena nie jest dostępna dla innych internautów. Niestety w przypadku rozszerzeń globalnych (.com, .net, .org, etc.) nie obowiązuje okres rezerwacji, dlatego zaleca się jak najszybsze opłacenie wybranej nazwy domeny. Można skorzystać z internetowych systemów płatności pozwalających na znacznie szybsze dokonanie płatności.
Po ukończeniu procedury rejestracji, właściciel może nią zarządzać w dowolny sposób. Ma prawo do jej sprzedania lub wydzierżawienia. Należy zaznaczyć, że jest abonamentem domeny, więc może ją użytkować przez okres abonamentowy, który z reguły wynosi rok.

Cennik rejestracji domen

Regulamin NASK

wróć »