Hosting + CDN

W połowie 2013 roku jako jedni z pierwszych operatorów hostingowych w Polsce wdrożyliśmy usługę CDN Hostings.pl (Content Delivery Network).

Jest to zaawansowana usługa, zorientowana na lokalizację Klienta/Internauty, która pozwala właścicielowi aplikacji internetowej rozwiązać problem z jakim spotyka się zwykle podczas próby obsługi masowej ilości użytkowników.

Opracowana przez nas technologia zapewnia rozdział obciążeń (ruchu Klientów) na geograficznie rozdzielone punkty/węzły CDN Hositngs.pl. System zapewnia również rozwiązanie problemu związanego z niedostępnością zasobu internetowego, spowodowaną np. awarią pojedynczego serwera. Dzieje się tak z uwagi na automatyczne przejęcie funkcji uszkodzonego serwera lub węzła przez kolejny aktywny. Kolejną ważną cechą wynikającą ze zlokalizowania węzłów CDN Hostings.pl w różnych regionach Polski jest najniższy czas dostępu przez Klient do usługi oraz najwyższą prędkość co bezpośrednio przekłada się na wygodę korzystania z aplikacji.

W przypadku wspomnianej wcześniej awarii usługa CDN Hostings.pl samoczynnie rozpoznaje awarię serwera w węźle, automatycznie przenosi Klientów z niego korzystających – do innych spraw innych węzłów CDN.

Chciałbyś uzyskać więcej szczegółów, lub otrzymać ofertę?

Może masz dodatkowe pytania?

Żaden problem. Zadzwoń do mnie: Robert Blatkiewicz

wróć »