SEO

Zainwestowałeś w stronę internetową, profesjonalny hosting, a strona nadal nie przynosi zysków?

Nic dziwnego! Wyobraź sobie doskonale zaopatrzony hipermarket na środku pustyni. Niezależnie od tego ile pracy i wysiłku włożysz w jego przygotowanie nie będzie on sprzedawał…bo nie ma komu.

Oferowana przez nas usługa pozycjonowania jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. W przystępnej cenie możesz zagwarantować sobie pulę 100, 200, 500 czy nawet 1000 unikatowych odwiedzin miesięcznie. Każda z tych osób to Twój potencjalny klient! Czy stać Cię na to, aby nie dotrzeć do nich ze swoją ofertą?
Co proponujemy?

W pierwszym etapie przeprowadzimy kompleksową analizę SWOT Twojej strony, pokazując Ci jakie są szanse i zagrożenia dla Twojej strony oraz jej słabe i mocne strony. Zbadamy Twoje obecne pozycje w wyszukiwarkach, porównamy to z Twoją konkurencją! Dzięki temu otrzymasz szeroki obraz obecnej sytuacji.

W kolejnym kroku pomożemy w dobraniu odpowiednich słów kluczowych, przeprowadzimy optymalizację strony, tak aby jej kod źródłowy był maksymalnie przyjazny wyszukiwarkom.

Będziemy stale monitować i podbijać Twoje pozycje w ten sposób, abyś na interesujące Cię słowa kluczowe był w TOP 10 lub nawet TOP 5.
Dlaczego My?

  • blisko 7 000 słów / fraz wypozycjonowanych do TOP 10 Google.pl
  • ponad 600 zadowolonych klientów
  • 11 letni bagaż doświadczeń
  • certyfikaty Google Adwords, Rzetelna Firma

Wiedz o tym, że zamawiając u nas usługę pozycjonowania gwarantujesz sobie bezpieczeństwo. Niezależnie, czy będziesz mieć problem ze stroną, domeną, hostingiem czy inny obszarem IT, zawsze Ci doradzimy i pomożemy!
Zdecydowany?

Nie zwlekaj więc! Wypełnij formularz na tej stronie lub skontaktuj się z nami :

email : sitepromotor@sitepromotor.com.pl

Infolinia 0801 011 742
tel 074 831 64 67
tel. kom. 0608 054 626

wróć »